Ciężki dym

Oferujemy  wynajem i obsługę wytwornic ciężkiego dymu. Doskonale sprawdzają się podczas np. Pierwszego tańca lub wjazdu tortu. Gęste kłęby dymu który nie plami, nie brudzi i nie zalewa parkietu śliskim płynem snujący się tuż nad ziemią daje fantastyczny, zapierający dech w piersiach efekt „Tańca W Chmurach”. Świetnie prezentuje się na żywo, na filmach z uroczystości i na zdjęciach.

Bańki Mydlane

Proponuje Państwu wynajem i obsługę wytwornic baniek mydlanych. Bańki mydlane to doskonałe i efektowne wizualne uzupełnienie bajecznej atmosfery podczas pierwszego tańca lub powitania Pary Młodej, oraz uroczystych imprez waszych pociech. Wyrzucane z profesjonalnej wytwornicy na kilka metrów piękne kolorowe bańki oczarują was i wszystkich gości.

Dekoracja światłem

Twoje marzenia o wyjątkowym weselu jak z bajki są na wyciągnięcie ręki. Jesteśmy od tego by zrealizować twoje plany. Nasze oświetlenie zapewnia prestiż oraz niezapomniane wrażenia uczestników imprezy. Wydobywamy piękno z architektury, odpowiednio oświetlona staje się elementem ozdobnym. Tworzymy niepowtarzalne iluminacje świetlne które zapierają dech w piersiach.